| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Salut,am citit cateva articole despre marimea penisiului si scria ca daca faci sex la o varsta frageda inceteaza din a mai creste.Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

''Informatiile'' respective sunt in mod cert si sigur, complet gresite. Nu exista nicio legatura sau vreo relatie de interdependenta intre cele 2 aspecte amintite in prezenta intrebare. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fals.

| Emilian65 a răspuns:

Da, daca masturbarea se face pe la 11-12 ani.

| Catalin77945 a răspuns:

Este total fals, penisul nu inceteaza sa creasca in marime decat cand o sa ajungi pe la 19-20 de ani si poate nici atunci, adica fiecare suntem diferiti, nu te mai lua dupa articole de genul.