| Cezar7777 a întrebat:

Daca in timpul actului sexual se intampla sa se rupa prezervativul pe la mijloc si sa iasa penisul prin el dar fara ejaculare si mai ales ca are si lubrifiant din ala pentru nu stiu ce ca mor spermatozoizii *** ..nu mai stiu exact ce fel de lubrifiant care sunt sansele unei sarcini?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca sexul este intretinut in afara perioadei fertile si nu s-a produs ejacularea este imposibil sa se formeze o sarcina...din nimic. Insa in cazul in care sexul este intretinut intruna dintre zilele perioadei fertile si nici nu ai experienta suficienta si nici capacitatea de a iti retine perfect ejacularea s-ar putea sa exite un anumit procent de...ghinion/nesansa. Depinde in ce masura iti va surade sau nu norocul. big grin

2 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Tu cand imbraci prezervativul probabil ca il intinzi asa de tare ca il tragi si pe oua? de asta si se rupe!
putulica, daca nu stii sa folosesti nu folosi, daca nu stii sa faci sex, nu face.

| MrJoker30 a răspuns:

0% cat puii mei sa fie?