| zerro17 a întrebat:

Salutare. Am si eu o intrebare pentru voi: In timpul actului sexual, daca se intampla sa ti se rupa prezervativul, se simte ceva sau iti dai seama abia atunci cand este prea tarziu?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Când e prea târziu de cele mai mult ori...

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

BUnă.
Trebuie să fii foarte atent la manevrarea lui, este o metodă antisarcină și antiboli, o fac oamenii cu simțul răspunderii, nu fraierii!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Cand este prea tarziu.In acele momente nu prea mai tii con de nimic. Poti lua anticonceptionale imediat dupa.Preventiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Când e prea târziu, abia atunci simţi.
Mare grijă la manevrarea lui.
Te pup!

| Violente a răspuns:

Nu simți decat dacă se rupe tot, doar să ai norocul să se audă ca o pungă spartă dar nu cred. De multe ori nu se rupe, se ciupește puțin, este de ajuns, de aceea RECOMAND să nu se ejaculeze în prezervativ.

| BSwwatch a răspuns:

Putin probabil sa-ti dai seama ca s-a rupt, sa simti, din cauza activitatii, eventual doar sa sa mai arunci un ochi din cand in cand.

| gazza01 a răspuns:

Nu simti cand se rupe si din cauza ca stii ca'i acolo, iti dai drumu` fara probleme. Si app` sunt fata!