| Rooney7 a întrebat:

Daca mai multe fete din clasa, ma abordeaza mereu la scoala sau pe facebook, imi spun ca sunt dragut si de treaba...ma iau in brate,ma pupa, imi reproseaza ca nu le bag deloc in seama, nu vorbesc destul cu ele.Ce parere aveti? Cum ar trebui sa ma comport in continuare?

1 răspuns:
| twopeist15 a răspuns:

Frate fa-ti curaj si incearca sa vorbesti cu ele...Incearca sa te comporti frumos cu ele...si daca zici ca te pupa si faze din astea pupale si tu nu fi gilau..ca poate le pierzilaughing