| Seeezar14 a întrebat:

De cateva zile ma tot doare burta dar menstruatia nu imi vine. Am avut un contact sexual protejat pe data de 16 iar prezervativul nu era rupt. In urma cu 2 luni am luat escapelle. In urma cu 2 zile m.am trezit noaptea cu o mare durere de burta. Incep sa ma sperii. Cand o sa vina?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| mihai69 a răspuns:

O să vină când o să vină. Bomba hormonală pe care spui că ai luat-o (mai mult ca sigur fără niciun rost) ți-a dat peste cap tot organismul și în special glandele endocrine.
Să te înveți minte!

| ElenaMariajnk1441 a răspuns:

Te sperii degeaba, e doar paranoia. Daca ati avut prezervativ, nu exista nici o sansa. Este o dereglare hormonala cel mai sigur...sau ai o infectie urinara care afecteaza si ciclul. sunt mai multe posibilitati..fii linistita