| liviuboss33 a întrebat:

de ce nu pot sa am o relatie de lunga durata si ma plictisesc prea repede de o fata caut doar aventuri si multe fete ma cred versat vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Esti un fericit daca la varsta ta ai numai aventuri! Mergi mai departe asa, din aventura in aventura, de relatii serioase si stabile tot o sa ai timp.

4 răspunsuri:
| cosmina98_7417 a răspuns:

Probabil nu ai fata potrivita.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ai gasit inca fata care sa-ti placa cu adevarat. Cand ai sa o gasesti, nu ai sa stii cum sa o pastrezi mai mult si mai legat de tine.

| NoName0x0 a răspuns:

Esti prea imatur ca sa iubesti sa sa faci dragoste nu sex! Pierzi mult cu asta, maturizeaza.te, nu totul se rezuma la sex!

| liviuboss33 explică:

Neutrino ai dreptate viata trebuie traita cu sex din plin! mersi!