| Fabulos156 a întrebat:

De ceva timp am fantezii sexuale cu verisoara mea. Ea are 21 de ani, eu 14. Simt nevoia sa fac sex cu ea. Ce sa fac? Cum sa procedez?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa te gîndesti ca este ruda ta, si este păcat sa doresti sa faci sex cu ea, plus ca tu esti m ai mic decit ea, si ea nu se uită la un pustan ca tine.

| mihai69 a răspuns:

Fanteziile de aia se cheamă fantezii, pentru că nu ajungi niciodată să le îndeplinești. Așadar, atât timp cât rămâi la stadiul ăsta, e OK.

| Emilian65 a răspuns:

Mai bine te-ai gandi la examenele pe care le ai de sustinut in viitor.

| SergiuBoss11 a răspuns:

La varsta asta nici examenul de capacitate nu il poti sustine, dar tu deja ai fantezii.

| Seba2013 a răspuns:

Ai fantezii...
De unde vin fanteziile?

Fanteziile acesta le concepi, ca daca aveai o moralitate nu le mai concepeai.

Te opreai cu gandul si spuneai, STOP, este verisoarea mea, ruda cu mine, cum sa fac un rau asa mare.
Si iti atacai fantezia, nu mai ajungea sa se aprinda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

așteaptă să-ți treacă laughing

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, in primul rand esti ruda cu ea, de ce ai avea acest gand? Ai incercat sa-ti cauti o prietena? Sa-ti ocupi timp-ul cu alte lucruri? Eventual poti incerca si un sport.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu te mai gandi la asta!
Este verisoara ta si nu ar trebui sa ai asemenea fantezii.
Iti vin lucrurile astea in minte pentru ca, poate, verisoara ta arata bine si este mai mare decat tine. Am vazut ca multor baieti le plac fetele mai mari decat ei. Nu vad ceva anormal in asta, insa, anormalitatea vine odata cu gandurile tale sexuale cu verisoara ta.
Gaseste-ti alta fata!
Gandeste-te ce ar spune parintii tai daca ar afla?

| NameHarris a răspuns:

laughing Masturbeazate cu gandul la ea poate iti va trecelaughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Ba, pana la urma e vara ta, doar nu vrei sa o lasi gravida. Parca vezi ca in cateva saptamani vii aici si ne anunti ca esti tatic.Nu e de gluma, fa laba in continuar si lasa astfel de lucruri, mai ales ca ea poate sa o pateasca daca se fu** cu un minor, se considera viol, face puscarie daca se afla.Este pacat sa iti doresti asa ceva, pana la urma e ruda ta, daca vrei sa faci sex, fa cu una de varsta ta, rudele nu sunt o alegere. Bafta! happy

| EmanuelKant a răspuns:

Inchide internetul, arunca calculatorul pe geam si du-te pe afara.

| ViatacuLouie a răspuns:

Incestul e ilegal... Porn for you, mate happy