| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp stau langa o colegs in banca, ne intelegem bine, am fost si la ea acasa, parinti ei ma plac foarte mult. Dar de ceva timp am observat ca atunci cand vorbesc cu ea se uita la mine in ochi, sau pur si simplu ma uit la ea fara sa ii zic ceva, ma uit la ea si ea se uita fix in ochii mei apoi imi zambeste. Cand scriem pe Whatsapp de ceva timp imi trimite inimioare la sfarsitul unui mesaj, chiar si daca mesajul e ceva gen "ok, pe mai tarziu

Răspuns Câştigător
| SebastianCMT a răspuns:

O parere sincera, incearca sa iti dai seama singur de ceea ce iti doresti de la ea, o prietenie stransa, sau o relatie, pentru ca daca te gandesti la o relatie o sa se cam schimbe treburile, in bine de obicei, dar pe urma sa nu regreti ca ai stricat o prietenie, din cate ai explicat tu aici sa nu fie ceva trecator din partea ei, ia-ti si tu putin inimioara in dinti si vezi daca simti sau daca prevestesti o relatie frumoasa alaturi de ea... Si daca te-ai gandit ca vrei, ai grija sa si tina, pentru ca fete ca ele cam greu gasesti happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fii mai tupeist, mai insistent, mai direct in tot ceea ce faci. Probabil asteapta sa te comporti cu mai mult curaj. In loc sa comunicati virtual pe Whatsapp mai bine ai invita-o la niste plimbari si ai avea ocazia sa-i demonstrezi pe viu ceea ce simti in realitate fata de ea pe plan sentimental. Curaj.

| dianainsta01 a răspuns:

Pai probabil te place, daca asta era intrebarea. banuiesc ca si tu o placi pe ea.

| Lauraaa16 a răspuns:

Clar ea simte ceva pentru tine. daca si tu ai sentimente pentru ea ..ai putea sa incerci sa faci un pas sa vezi cum decurge si cum raspunde ea la actiunile tale.