| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat imi zice mereu ca sunt ciudata rau de tot, dar totusi sta mereu cu mine si vorbeste cu mine, se aseaza langa mine cand mai e muuuult loc pe banca, se uita in ochii mei, imi zambeste, se intimideaza uneori, pe snap imi trimite foculete cu bitmojiuri cu inimioare etc.ce inseamna toate astea dupa parerea voastra? laughing))

Răspuns Câştigător
| FlavorOfLife a răspuns:

Te place-ca esti diferita probabil

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ca probabil ii place compania ta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ca ii place felul tau de a fi si vrea sa deveniti mai apropiati.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Idk...poate te place = ))