| GeorgeG74 a întrebat:

Salut TPU!
De curand mi-am facut o iubita,in dorinta de a face sex oral,i-am propus iubitei mele sa ne incepem viata sexuala.

Desigur,aceasta a acceptat,stabilind un loc unde sa o facem, la momentul degustarii si la momentul decopertarii felului intai (vaginul), am observat o DARA pe chilotii ei... Facand greseala de a ma apropia de vaginul ei am simtit un miros la care mi-a venit toata mancarea inapoi pe gat.Cum sa fac sa ii aduc aminte de apa si sapun? E posibil sa iau vreo boala de la ea? E normal sa miroasa in halul ala? A mancare de pisici,peste,varza calita,muraturi, cizme etc. mai precis?
Multumesc frumos si va doresc sa nu aveti parte de asa ceva.

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Napoleon Bonaparte ii scria Josephinei sa il astepte nespalata la pasarica, pentru ca-i placea s-o manance atunci cand miroase a mancare de pisici, peste, varza calita, muraturi si cizme...si tu te vaiti?! rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Ai fost cumva cu vreo useriță de pe aici, pe munte? Adineauri am citit o intrebare de a ei. Si numele ei este asa cum crezi tu ca era partenera ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este motivul pentru care trebuie sa iveti sa folosesti PREZERVATIVUL, ca nici puta ta nu miroase mai frumos, secretiile vaginale si cele din penis, miros a ceea ce mancam!

| Violleta2022 a răspuns:

Se vede ca esti prost!
Prezervativele se pun pe organele genitale, atat pe puta baiatului cat si pe clitorisul si vulva fetei sau se introduc in vagin.
Pentru femei sunt de fapt 2 tipuri de prezervative, o foaie care acopera vulva si clitorisul pentru sexul oral, numit cunnilingus si evident un prezervativ care se baga in vagin si arata exact ca cel masculin, dar este mult mai mare.

Uite aici poze:
https://www.csid.ro/......-16286131/
https://www.checkpointaras.ro/......l-feminin/

ia de invata baiete, ca prostia ta te face naibii de rusine!

| Violleta2022 a răspuns:

Pacat ca ai puta atat de mica, ca de o aveai mai mare puteai singur sa ti-o gusti, ca sa ai idee ca nici puta ta nu miroase a flori de trandafiri.
Dar dupa cum spuneam, cand nu ai habar de existenta prezervativuui si nici habar cum sa te speli, ajungi aici si esti socat.

| mihai69 a răspuns:

O scoți în grădină și pui furtunu pe ea!

| Sofer a răspuns:

Daca ai dat de miros duo acasă și fai spălare.

| Miruna333 a răspuns:

Fii sincer, nu ai de ce sa te ascunzi. Ii spui frumos ca a fost neplacut cand i-ai facut oral si daca poate avea grija la igiena ei. Recomanda-i sa faca un dus si inainte de oral, pentru a preveni orice miros, ma refer cand este deja cu tine. Da, poti lua boli, citeste pe net. De asta e bine sa va fi facut amandoi test de boli cu transmitere sexuala.

| 120bulevard a răspuns:

laughing laughing laughing
Ai intrebat-o daca are boli inainte?

| GeorgeCazan a răspuns:

Cum s-ar zice, savarina era expirată.

| Fonk a răspuns:

Nu știu cum să îți mulțumesc, mai convins ca mai bine e sa raman vir.

| steamrogue77 a răspuns:

Pai tu ai vrut sa gusti din ea, corect, atunci e bine daca a avut gust de varza calita si muraturi, macar te-ai saturat laughing

| Aqvls a răspuns:

Deci te-ai lins pe bot de sex cum s-ar spune laughing