| UnuOarecareDeAici a întrebat:

De la ce varsta se dezlipeste acel fir din penis si ca penis-ul sa arate altfel.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Care fir? Dacă te referi la fren, eu încă îl am, deși am o viață sexuală normală de mulți ani.
Așadar, răspunsul corect ar fi „niciodată". E drept totuși, în unele cazuri (relativ rare) acesta se poate rupe, dar penisul va arăta fix la fel.winking

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce amuzant esti!

| Emilian65 a răspuns:

Firul acela dw care vorbesti se rupe de obicei dupa primul contact sexual.