| AlexandruDulama a întrebat:

.De la o vreme, in timpul noptii, ma doare penisul... ce pot face? sunt foarte speriat, este o durere acuta, ca atunci cand iti bagi droguri pe vene.

Rog seriozitate.

P.S am foarte mult par acolo.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Mă intrigă această comparație pe care o faci mai sus; de unde știi tu cum e „să bagi în venă"?!? în caz că ai făcut vreodată o astfel de experiență, e posibil chiar să fie un efect secundar al acelei (acelor) injecții.
În orice caz, o vizită la medic te-ar ajuta mult mai mult ca răspunsurile de aici.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa ai o infectie. Discuta cu medicul tau de familie sau cu un urolog.

| Emilian65 a răspuns:

Aceste dureri pot fi de la o infectie pe care o ai la penis. Mergi de urgenta la un medic urolog care-ti va spune care este problema acestor dureri la penis.