| TheAnonimUser a întrebat:

Salut Tpu.De multa vreme plac o fata, am inceput sa flirtez cu ea ea reactionand pozitiv, insa in momentul in care am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna a zis ca trebuie sa mai astepam deoarece ea e mai mica ca mine cu vreo 2 ani.In acesti 2 ani eu am intretinut sentimentele mele pentru ea.Acum vreau sa fiu impreuna cu ea, dar problema e ca sunt prea rusinos sa fac ceva in privinta asta. Dati-mi un sfat ce si cum sa fac.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si asta inseamna ca a reactionat pozitiv? Dimpotriva.
Daca poti sa o astepti, asteapt-o.

| RAY a răspuns:

2 ani ai stat dupa ea? si acuma esti rusinos? ce naiba nu poti accepta ca nu te place asta e adevarul

| Emilian65 a răspuns:

Lasa rusinea la o parte si spune-i ca vrei o relatie cu ea.

| WaterDrop a răspuns:

"Mai tii minte ce mi-ai promis?". De unde ai dezvoltat rusinea asta in cei 2 ani? Daca atunci ai putut sa o faci, gandeste`te la acel moment si spune`ti ca nu are cum sa te manance, doar daca s`a transformat intr-un monstru in acesti 2 ani.

| Denis_4497 a răspuns:

Ma du-te pe brazzers si dati o laba o sa scapi de rusine. AM PATIT