| XxByankabubulovexX a întrebat:

Hey buna plac un baiat foarte mult si el a aflat si cand i-am confirmat ca este adevarat a inceput sa rada problema este ca el este un foarte bun amic de-al meu si cred ca sufera dupa o fata nu stiu sigur da pe pagina lui de facebook are fotografii de despartire, tristete, suferinta si acum nu stiu ce sa fac puteti sa-mi dati un sfat oare daca vom fi impreuna isi va bate joc de sentimentele mele dorind sa se rezbune pe fosta? chiar is confunza please un sfat

2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Pei daca atunci cand a aflat a inceput sa rada tu ce parere ai? altul cu bun simt nu ar fi facut asta happy. a ras de sentimentele tale mai pe scurt. ar fi trebuit sa-l intrebi de ce rade? ce este asa amuzant?
dupa reactia asta... in ochii mei nu este un baiat calumea.

| justitiarul a răspuns:

Pai daca sunteti amici inseamna ca il cunosti oarecum, nu? Cel putin mai mult ca noi, asa ca un raspuns cat de cat la subiect numai tu ti-ai putea da.
Daca facebook-ul lui arata ca un cimitir de regrete dupa fosta, inseamna ca inca mai are sentimente pentru ea. Poate tu il ajuti sa o uite iar intre timp el descopera ce fata buna esti!