| sayWhaaat a întrebat:

deci cine a mai trecut prin asta, sa-mi spuna si mie cum a iesit din starea asta...

In principiu eu si prietena mea facem sex toata ziua, nu mergem la facultate, munca, scoala, nimic, si singura data cand iesim din casa e sa cumparam provizii pentru inca o saptamana de stat in casa. Nu mai fac nimic, nu citesc, nu invat, si nu mai simt deloc nevoia sa ies in club, sa vobesc cu alte tipe.

Atat eu cat si ea am avut multi parteneri sexuali inainte, dar faza e ca noi doi avem o chimie de nu am mai vazut. Ne potrivim la tot, stim ce ne place, e ca si cum...e tot ce mi-am dorit vreodata, nu simt nevoia sa fac nimic altceva, e ca si cum deja am totul. Deci nu cred ca poate intelege cineva sentimentul. Faza e ca si ea simte la fel, practic amandoi am pus viata pe "pauza" anul asta, literalmente.

Ea e striperita, si pur si simplu simt ca desi imi place la naibii de mult, trece viata pe langa mine, doar mananc,fac sex si dorm pe repeat, nu neaparat in ordinea asta laughing. Eram foarte fericit si mandru de mine la inceput, dar acum imi cam da realitatea in freza, am pierdut contactul cu facultatea,colegii nici nu mai stiu cum arat la fata, cel mai probabil voi ajunge sa repet anul, prieteni pauza, parintii ma detesta, "nu esti baiatul pe care l-am crescut".

Nu stiu ce sa fac...ar trebui sa ma despart de ea?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu, nu te desparti, nu vei mai gasi asa ceva. Am trecut si eu printr-o situatie asemanatoare, diferenta fiind insa ca la noi era si o perfecta potrivire de caracter, nu numai in pat. Ne-am trezit amandoi dupa cam 2 luni. Iti iei viata sub control, iti vezi de facultate, de prieteni, de rude, iar randul fetei este noaptea si in weekends. Intre timp, si ea isi vede de viata ei. Te vei obisnui si cu lipsa cronica de somn happy

| sayWhaaat explică (pentru SkyPilot):

Multumesc, chiar aveam nevoie de o alta perspectiva happy.

12 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Eşti atras de ea din punct de vedere sexual, nu altceva. După un timp o să vă plictisiţi. Renunţă la asta dacă vrei să faci ceva bun cu viaţa ta.

| darrio2007 a răspuns:

Asta e viata de trantor.Mai iesi din casa.Am inteles ca ea e striperita desi nu va duceti la munca.

| Aasdfghj a răspuns:

E clar ca nu iti face bine relatia asta. Inteleg ca sunteti foarte atrasi unul de altul dar trebuie sa mai faci si alte activitati. Cum ai spus si tu, viata trece pe langa tine si pierzi ce e mai frumos. Cred ca cel mai bine este sa te desparti de ea.

| Purec a răspuns:

Sigur nu te referi ca faci laba prea mult?

"n principiu eu si prietena mea facem sex toata ziua, nu mergem la facultate, munca, scoala, nimic, si singura data cand iesim din casa e sa cumparam provizii pentru inca o saptamana de stat in casa. "

"Ea e striperita,"

cum vine asta? Deci e clar, dai prea mult la laba. Nu te ingrijora, o sa treaca

| Emilian65 a răspuns:

Nu este cazul sa te desparti de iubita. Puteti face sex, dar puteti sa mergeti si la facultate si la munca.

| Alcyon a răspuns:

Probabil ca nu sunteti de prea mult timp impreuna. Stai linistit, peste 2-3 luni o sa-ti treaca.

| Lawliet14 a răspuns:

Prietene, esti un ratat, si nu neaparat pentru ca ai spus pauza facultatii deoarece ai timp si nu e o tragedie dar pentru ca o striperita ti-a sucit mintile. Mai multe nu vreau sa comentez. In rest, tu intreab-o daca vrea sa isi schimbe viata si incearca sa-ti dai seama daca nu ti-ai dat deja cat de morala este si daca poate deci sa incerce altceva profesional si sa devina fata cuminte. Si daca mai e si altceva pe langa sex, intre voi. Iar stilul asta de viata nu este normal pentru tot restul ei.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa faci o plimbare, sa inspiri adanc niste aer curat si sa te gandesti la asta. Tu stii cel mai bine ce trebuie facut, doar gandeste-te.

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Pai si daca nu faceti nimic, cum aveti bani de "provizii?". Eu nu.s de parere ca e neaparat vina ei. Incearca, ramanand in aceasta relatie, daca si tu vrei sa.ti reiei activitatile obisnuite, dinaintea perioadei de pauza! Pana la urma nu poti continua in ritmul asta la nesfarsit...

| bogdanForever a răspuns:

Fratiware nu stiu ce ai fumat dar vrem si noi laughing)