| HotDark a întrebat:

Deci imi place de o fata de cateva luni, ne cunoastem foarte bine la fel si prieteni, dar nu inteleg ceva : acum 1 luna am intrebat-o daca am o sansa la ea, dar ea a spus nu!, am aflat cai ii place de altu, dar nu inteleg daca ii place de ala, dc se tot uita dupa mine? si la scoala si afara? se uita dupa mine si inainte sa-i placa de ala. Ca eu nu mai inteleg nimic. La celalt ii place ca o pupa si o strange in brate. Si cand sunt cu prieteni pe afara si vine si ea si vreau sa vb cu ea nu stiu de ce dar ma ignora de ce? Eu nu am stranso in brate si nici nu am pupato pentru ca sunt mai timid. ce sa fac?

dau funda, cat mai multe raspunsuri, sincere va rog, si cat mai multe sfaturi sunt binevenite

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Femeile au modul asta de a cersi atentie atat de subtil. fetele for sa te stie in limba dupa ele. daca ala stie sa vorbeasca normal ca are avantaj fata de tine. nu te gandi ca ea l-a cunoscut si ala a sarit pe ea decat daca e C**va. fetele pica usor la versuri spuse bine si la timpul lor. daca tipul si-a dat seama de psihologia ei si a lucrat nitel. si tu din ranga te duci la ea "auzi fa, am vreo sansa cu tine"...nu merge asa. trebuie sa inveti ce sa zici si la ce moment, asta mai intai ca sa te scoti din groapa aia in care esti acum. si daca se uita la tine ce? vezi in ochii ei vreo dorinta? iti da de inteles ca se uita la tine din interes? daca poti cand o vezi asa singurica ia-o la o vorba (nu din ranga "fa ma placi?" gen). fii subtil, joaca-te cu vorbele incat ea sa inteleaga unde bati dar astfel incat sa vrea sa iti vorbeasca.

| Marcelino a răspuns:

Fetele iubesc baietii cuminti dar se *** cu baietii rai.
Sa tii minte asta. Daca vrei sa ai succes cu femeile schimba ceva la tine.->http://www.artaseductiei.ro

| a_7338 a răspuns:

Coae fi atent aici exista mai multe tpuri de fete in cazul tau cred ca ei ii place sa atraga atentia si sa accepte propouri de la orice baiat asa sunt unele stii te innebunesc ca parca te "iubeste" si dpa 10 min se linge cu altu cel mai bine pentru tine ar fi sa termini cu timidtatea si te duci la ea. Mai exact nu stai mult sa vorbesti cu ea si... de fata cu prieteni tai/ei o saruti si atunci o sa iti dai seama de orice. PS: cel mai imp e sa nu fi timid.

| marculescumihai a răspuns:

Poate a vrut sa fiti doar prieteni si v-ati apropiat cam mult. Fetele au TALENTUL asta.Cand i-ai spus ce simti pentru ea si-a dat seama ca a ajuns undeva unde nu vroia si de aceea te evita acum. Vrea sa-ti dea de inteles ca nu simte nimic pentru tine si deci sa nu-ti faci sperante desarte
Concluzie: 1 fie e o fata de treaba care nu-ti da iluzii ca sa nu-ti raneasca sentimentele
2: e o scorpie careia ii place sa atraga atentia
TU STII MAI BINE. Succes