| HotDark a întrebat:

Deci imi place de o fata de cateva luni, ne cunoastem foarte bine la fel si prieteni, dar nu inteleg ceva : acum 1 luna am intrebat-o daca am o sansa la ea, dar ea a spus nu!, am aflat cai ii place de altu, dar nu inteleg daca ii place de ala, dc se tot uita dupa mine? si la scoala si afara? se uita dupa mine si inainte sa-i placa de ala, oare vrea sa ma faca gelos? ca eu nu mai inteleg nimic. La celalt ii place ca o pupa si o strange in brate. Si cand sunt cu prieteni pe afara si vine si ea si vreau sa vb cu ea nu stiu de ce dar ma ignora de ce? Eu nu am stranso in brate si nici nu am pupato pentru ca sunt mai timid. ce sa fac?

dau funda, cat mai multe raspunsuri, sincere va rog, si cat mai multe sfaturi sunt binevenite

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ei de asta ii place de ala ca ii un tupeist. Si eu cred -desi se poate sa ma insel- ca nu ii fata potrivita pentru tine.
Daca nu este nimic serios intre ea si tipul ala, atunci poate merge sa incerci sa te apropii mai mult de ea, dar ma tem sa nu iti faci doar iluzii si sa suferi mai mult dupa aceea.

| Făgăraş a răspuns:

FRate sari pe ea si iubeste-o asa cu stii tu! glumesc! este posibil sa e joace cu tine insa trebuie sa fii si tu mai tupeist ca doar nu ai nimic de pierdut!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Poate ca,te place si pe tine,dar e deja cu baiatul respectiv. Vorbeste cu ea, si spune`i ca tu inca o placi, si intreab`o daca si ea simte totusi acolo putin ceva.
Succes!

| vlaaddd a răspuns:

Daca ai intrebat-o si ti-a dat rasp negativ. daca te ignore, eu cred ca nu are rost sa iti mai bati capu'. Mai bine iti cauti alta fata.

| NascutSaFiuTrist a răspuns:

Arata-i **** **** (asta numai daca esti dotat ca daca nu o sa rada toata scoala de tine).

| KidutzuLuvv a răspuns:

hee hee Stii...eu cred ca si ea este timidawinking pentru ca nu cred ca avea nici un motiv sa te ignorestraight face
doar daca nu are 11 anihee hee
si inca cevahee hee
nu o mai baga in seama o vreme... nu te uita la ea.big grinsi daca va fi agitata acolo ve`i gasi raspunsul daca te place sau nu :*
sper ca te-am ajutat

| mimimaria a răspuns:

Sincer nu stiu cat de mult te va ajuta raspunsul meu, pentru ca daca vrei sa stii cu adevarat ceea ce are de gand trebuie sa o intrebi pe ea. Sfatul meu este sa sa iti iei inima in dinti si sa o intrebi, sau sa ii spui ca iti place de ea sa vezi ce iti va raspunde.pup