| HotDark a întrebat:

Deci imi place de o fata de cateva luni, ne cunoastem foarte bine la fel si prieteni, dar nu inteleg ceva : acum 1 luna am intrebat-o daca am o sansa la ea, dar ea a spus nu!, am aflat cai ii place de altu, dar nu inteleg daca ii place de ala, dc se tot uita dupa mine? si la scoala si afara? se uita dupa mine si inainte sa-i placa de ala, oare vrea sa ma faca gelos? ca eu nu mai inteleg nimic. La celalt ii place ca o pupa si o strange in brate. Si cand sunt cu prieteni pe afara si vine si ea si vreau sa vb cu ea nu stiu de ce dar ma ignora de ce? Eu nu am stranso in brate si nici nu am pupato pentru ca sunt mai timid. ce sa fac?

dau funda, cat mai multe raspunsuri, sincere va rog, si cat mai multe sfaturi sunt binevenite

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce îmi este cunoscut acest conținut? Ai mai pus această întrebare și în trecut?
Poartă o discuție cu ea, liberă.
Pa, pa.

| DamiPapucii a răspuns:

Poate se uita dupa tine ca te place nu tia zic te te place poate e timida