| Katts a întrebat:

Deodata imi place de o fata si chestia ca imi place de ea ca pot sa zic filtra cu mine da nu sunt sigur ca ma place.Ce ziceti de bilete cu semnatura anonim.Sa nu ziceti sa ii o spun in fata intrebare sau alte chesti. Vreau sfaturi prin care pot sa aflu daca ma place fara sa o intreb nimic prin vorbe.

Răspuns Câştigător
| Bebbe133 a răspuns:

Pai eu nu zic ca sa ii zici in fata. Dar sincer ea chiar daca te place daca e timida nu va arata asta atata timp cat nici tu nu vei arata asta. Si odata si odata scuze dar va trebui sa folosesti si vorbele.Altfel. ce relatie ar fi aia prin biletele nu? Plus ca prin bilete anonnim se poate gandi la altcineva si ai sansa sa o pierzi. Eu zic sa iti faci si curaj. Adica o fata daca te place si e fata serioasa nu o sa vina sa sara pe tine sau chestii de-astea. Doar ca o sa fie atenta la ceea ce faci tu dar fara sa fiee observata. Asculta`ma trebuie sa iti faci curaj. Altfel dai dovada de imaturitate si o sa o si pierzi. Funda?:*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasii folosesc anonimatul.

| IulianDBI a răspuns:

Simplu, vezi daca se uita la tine insistent, daca rade la glumele tale, chiar daca sunt bune sau nu, daca iti zice unele personale din vaita ei, daca te include in ceea ce face si iti cere opinia.

| AlexaChristiana2000 a răspuns:

Ba eu asta ti-as spune.Eu sunt super timida si imi place de un baiat si tot astept ca el sa face primul pas si nimic.Se simte rau daca intr-adevar te place.voi asteptati de la fete sa va spuna? Ce mai asteptati?