| UrsuletExpirat a întrebat:

Am mai pus o intrebare de genu dar vreau sa va intreb.
Imi place de un baiat si lui de mine dar ii place si de alta.
El i-a spus ca e draguta dar pe mine ma ia brusc in brate, dar problema care incerc sa o aflu este pe care o place?
Si daca ma place cum as putea sa ii spun si ea sa nu isi fi dat seama?
AJUTOR
Dau funda happy happywinking

Răspuns Câştigător
| st3amgam3r a răspuns:

In cazul tau, se numeste friendzone. Daca nu, pune-l cumva la incercare sa afli daca te place mai mult ca pe o prietena. Totusi, esti sigura ca o place pe fata aia? Multi baieti complimenteaza fete pe care nici macar nu le cunosc dar nu simt nimic pentru ele.

2 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Salut,

S-ar putea sa va placa pe amandoua, si sa fie nehotarat pe care o alege, insa in cazul asta nu ramane decat o singura varianta si anume care il cucereste prima.

Succes,

| Floristean_Dan_1974 a răspuns:

Intreaba-l daca simnte ceva pentru tine sau pentru cealalta fata