| Miron_Albert_1996 a întrebat:

Heei,am 13 ani si îmi place foarte mult de o fata si as da orice pentru ea,si sa nu ziceți "Gaseste si tu alta" pentru ca e unica pentru mine,dar nu sunt sigur daca ma place,nu arăt chiar în ultimul hal dar nu sunt nici un băiat cu pătrățele cum viseaza toate fetele, vorbim cam 5-6 ore pe zi pe facebook si nu pare chiar plictisita, nu mi-a zis ca niciodata ca nu are chef de vorbă sau ceva de genu'(deobicei eu o întreb ce face) si vreau sa vă întreb daca e un lucru bun ca mi-a zis o problema de familie... Am observat ca ii place ca ma pricep la fotbal si câteodată e curioasă sa ii mai spun ceva despre acest sport,nu ii plac băieții care se țin după ea asa ca o las când suntem la scoala,încă nu am curaj sa ii spun dar după ce vine vara o sa ii spun sigur, si o ultima intrebare :daca zâmbește mereu când vorbeste cu mine e un lucru bun?

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Oke, unde e problema?
Ai scris aici jumate de pagina si singura intrebare pe care am gasit-o este "daca zâmbește mereu când vorbeste cu mine e un lucru bun?"
Asta este intrebarea pentru care ai scris atat?
Si da, este un lucru bun daca zambeste mereu cand esti cu tine, dar in realitate asta nu e o garantie ca te-ar placea.

| MistretulPufos a răspuns:

Gaseste si tu alta

| AGreatMan a răspuns:

Hmm...esti putin cam confuz si tu sa stii.Un lucru am invatat din toate ''incercarile mele nereusite'':nu vorbi cu ea pe facebook daca nu poti vorbi cu ea si in realitate.