| R0byA a întrebat:

diimineata cand ma trezesc mi se scoala penisul si pentru ca eu dorm mai tot timpul pe burta ma doare cand ma trezesc si in timpul zilei la fel mi si scoala si ma doare pentru ca nu are loc sa se desfasoare sa zic asa. spuneti-mi si mie ce sa fac

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ce-ai frate in pantaloni? piton?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poartă fuste, să aibă aeresire, si desfăsurare in voie.

| Liviu a răspuns:

E ceva normal roby, se numeste erectie.Cand te trezesti e normal sa ai erectie, toti barbati avem.Stiu si eu patesc asta des, ca dorm pe burta mai mereu insa il pozitionez drept laughing) si ma culc la loc big grin

| swordfish a răspuns:

Mai taie din el da-l dr**u laughing