| Alex2526 a întrebat:

din ce cauza cand ma masturbez si ejaculez imediat incepe sa imi miroasa penisul oribil? Dau funda! Ce trebuie sa fac (Chiar dupa ce ies din baie si sunt curat si ma masturbez tot miroase asa.)

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Decaloteaza penisul si spala-l cu multa-foarte multa apa calda si sapun. Spala-l pana nu mai miroase, mai ales dupa ce te masturbezi, urineaza, si apoi spala-te f bine.
Nu uita sa schimbi si chilotul, ca si ala miroase!

| mihai69 a răspuns:

Tu poate că ești curat, dar se pare că nu prea știi să ți speli BINE și penisul. Acesta trebuie decalotat și spălat cu apă caldă și săpun până înlături toată smegma (chestia aia alb-gălbuie ca o brânză și care pute) de acolo. Și asta de cel puțin două ori pe zi.

| Emilian65 a răspuns:

Mirosul urat vine de la faptul ca, capul penisului nu este spălat bine. Decaloteaza penisul și spala-l bine cu apa calda și săpun și vei vedea ca nu mai miroase urat.

| Alex2526 explică (pentru Emilian65):

Si cu acele taieruri ce pot face sa disparaa?

| AnonymusRomânus a răspuns (pentru Emilian65):

Ok,si mai exact cum poti sa speli penisul daca doar atingi capul si te doare ca naiba?

| Picu06 a răspuns:

În primul rând vreau să îti spun ca nu ar trebui sa te mai masturbezi asa des deoarece se pare ca ai ajuns la stagiul în care ejaculezi imediat si nu prea e in regula pentru psihicul tau. Mirosul urat poate proveni de la mai multi factori, dar oricum nu trebuie sa te îngrijorezi.E normal sa mirose mai urat sau mai putin urat sperma sau lichidul preejeculator. Sănatate!