| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Din pacate fac laba de prea multe ori si ejaculez repede. Daca o reduc si nu mai fac de loc sau stiu eu o data pe saptamana o sa ejaculez normal..va rog raspuns care sa ma lamureasca...:!

7 răspunsuri:
| Love4Music a răspuns:

Ejaculezi prematur. Incearco sa o reduci din ce in ce mai mult si te poti opri la 1-2 saptamani

| AtAkUs a răspuns:

Da abtine-te in dracu sunteti obsedati de laba

| AlexFcrb a răspuns:

Pai. In primul rand cati ani ai?big grin

| anonim_4396 explică (pentru AlexFcrb):

| LovellyAngel a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)rolling on the floor)) LOL laughing

| andreeangel a răspuns (pentru LovellyAngel):

Haide mai e o intrebare normala rolling on the floor)), ma abtin rolling on the floor acum daca nu a stiut, ce sa-i facem rolling on the floor

| AlexFcrb a răspuns:

Frate..Eu la varsta ta nici nu stiam ce sunt alea fete. laughing In locul tau mi.as vedea de scoalawinking Si te sfatuiesc sa nu mai faci asta deoarece creeaza dependenta! happy