| Pacanele777 a întrebat:

Salut TPU, doresc sa știu ce pastila as putea lua, deoarece de ceva timp nu ma mai ajuta erectia, am mers la urolog mi-a zis ca e din cauza psihologica, însă oricât de mult ma străduiesc nu mi se scoala cum trebuie pentru a începe un act sexual, am momente când nu am treaba se scoala, dar mereu când nu trebuie, doctorul urolog mi-a recomandat cialis sau Viagra o data pana trec de momentul asta, însă nu vreau sa iau ca sunt prea multe reacții adverse, ma gândeam la maraton forte, dar nu știu cât de bun e, vreo părere?

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Orice pastilă are reacțiile sale adverse.
Din moment ce este din cauza psihologică, acolo trebuie sa lucrezi.
Discuta cu un sexolog. Poți sa bagi pastile, însă, psihologic nu te vor ajuta.
Întotdeauna, se respecta recomandarea medicului!

| sierra1 a răspuns:

"doctorul urolog mi-a recomandat cialis sau Viagra. însă nu vreau sa iau ..ma gândeam la maraton forte. vreo părere?"

ce drăguț, medicul recomandă și tu nu-l asculți dar o să-i urmezi orbește pe cizmarii din online (cizmărițele) ce-or să-ți sară in "ajutor"

| Pacanele777 explică (pentru sierra1):

E vorba ca are mult prea multe reacții adverse, nu mi-a făcut niciun control amplu, bine la 19 ani nu știu ce probleme de sănătate as putea avea, dar prefer sa iau ceva cu reacții adverse mai simple

| sierra1 a răspuns (pentru Pacanele777):

Fă tu cum vrei, că doar e vorba de tine!

| Goete a răspuns:

Stai linistit, ca nici pe mine nu nu ma ajuta erectia, adica se pune ca betonul dar tot nu apare fata