| spad3r a întrebat:

E adevarat ca pe la varsta de 11-12-13 ani fetele cresc mai repede si mai mult, adica sunt mai inalte decat baietii?

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Pai cam da, ma dau exemplu pe mine.Sunt cea mai inalta si mai dezvoltata din cls, si am 12 ani.
Dar bine nu in toate cazurile, multe fete de la mine din clasa nu arata asa, chiar ma mir si eu.Eu cred ca depinde de la persoana la persoana insa in general da, asa se intampla.

7 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Da , este adevarat.

| zuzu a răspuns:

Dabig grin e adevaratlove struck

| Florennce a răspuns:

Da, pentru. ca fetele se dezvolta mai repede de cat baietii dar chestia e, ca de la 16 ani in sus scade ritmul de crestere pana in 18. Baietii incep sa se dezvolte mai tarziu dar totusi ei cresc pana la 22 ani.
Asa am auzit si eu! pa pa wave

Needyourlove

| DdDiX a răspuns:

Fetele se dezvolta mai repede decat baietii sa stii!

| Liviuuuuu a răspuns:

Da

| andrutzic a răspuns:

Daa eu am 12 ani si sunt cea mai inalta din clasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat ca am si eu 12 ani si am inceput sa cresc tare repede dar prietenul meu de 11 e mai inalt ca mine happy