| alexoripitic a întrebat:

e prima oara cand postez aici asa ca o sa fiu cat de scurt posibil, imi caut prietena, sunt singur de mai mult de 2 ani si m-am saturat, vreau sa simt iar ceva pentru o persoana, vreau sa simt o imbratisare care inseamna mai mult decat o imbratisare de prieten/ruda, nu stiu ce sa mai zic.....ma numesc Alex, 23 de ani, bucuresti......astept un mesaj ceva de la cineva care vrea sa ma cunoasca......multumesc!( primu si ultimul post o sa fie asta)

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Si cine te impiedica sa nu-ti gasesti o prietena care sa te iubeasca si sa va iubiti reciproc?

| DeathOfDreams a răspuns:

Cu toții vrem.
Toate inimile frânte din lume încă bat.

Te înțeleg, dar totuși, nu pe site-ul ăsta găsești acea persoană.
Este aplicația aia, Tinder.
Dacă vrei să-ți ocupi timpul și să găsești ceva persoane de prin zona ta, instaleaz-o.

| famrussu a răspuns:

Frate asta nu e un site de cautare fete...e de ajutor la intrebari/ este siteuri de Matrimoniale.dar eu zic ca la varsta ta ar trebui sa-ti cauti prietena la tine in oras-sau unde locuieste. Esti deja mare...te descurci greu cu fetele..de apelezi asa? big grin