| SmQaLeXuTzz a întrebat:

eram pe afara si dintr-o data o fata care nu o mai vazusem in viata mea s-a bagat cu mine in seama cu "ce faci?" iar peste 2-3 ore cand ne-am intanlit din nou pe strada mi-a zis "Auzi nu imi dai si mie facebook-ul tau?" ce credeti la prima vedere simte vreo atractie pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Ametitule, de ce nu i l-ai dat daca nu ti-a displacut? De fapt tu cred ca ai si placut-o putin. Vezi ce vrea si daca e serioasa. E putin probabil sa fi fost o gluma, sunt mai rare. Probabil ca te-a placut. Nu te mai lua dupa Neutrino, campionul zilei, pentru ca nu toti se manifesta la fel. Poate la o adica sa fie sufletista, poate sa chiar mai timida dar sa se simta singura si sa vrea prietena, poate bineinteles si sa fie "colectionara".

9 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Da, probabil vrea sa te cunoasca. Dar adevaratul motiv il vei afla singur daca ii dai facebook-ul. Vei vedea atunci daca te cauta, daca iti scrie.

| neutrino a răspuns:

Nu neaparat, dar sigur face colectie.

| MskDesign a răspuns (pentru neutrino):

Cred ca acea fata se crede frumusetea pamantului si duce lipsa de like-uri laughing

| Emilian65 a răspuns:

Din moment ce ti-a cerut facebookul, inseamna ca vrea o relatie cu tine.

| SkyPilot a răspuns:

Fata vrea sa incerce sa te cunoasca mai bine, poate va iese de o relatie. Daca iti place, incurajeaz-o. Ar fi mai bine sa o invite la o plimbare sau la un suc decat sa pierdeti vremea ppe facebook.

| SmQaLeXuTzz explică (pentru SkyPilot):

Faza e ca eu nu am FB si cand i-am zis ca nu am FB cred ca a inteles ca nu vreau sa il dau si s-a suparathappy

| Țoglă a răspuns (pentru SmQaLeXuTzz):

Înseamnă că te place.
Trebuia să-i fi dat numărul tău dacă nu ai facebook.Mno,dacă îți place de ea.

| SkyPilot a răspuns (pentru SmQaLeXuTzz):

Trebuie sa dai de ea si sa ii explici. Ofera-i si un trandafir rosu cu ocazia asta. Dar misca-te repede!

| Ycu a răspuns:

Cred ca vrea prieteni pe facebook.