| GreyShaw a întrebat:

este adevarat ce se spune despre titan gel?
Cu marirea penisului si etc?

Răspuns Câştigător
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Da, boss. Iti dezvolta al treilea picior laughing, nu man, nu e adevarat, e doar marketing.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reclamă pentru fraierii care pun botul. Doar chirurgical se poate mări penisul.

| Dalmore a răspuns:

Nu. Marimea nu conteaza, conteaza ce stii sa faci cu el.

| TrustMeIKnow a răspuns:

laughing Nu, daca functiona cu totii aveam acum +20 CM

| Anabela777 a răspuns:

Nu.

| Ioanaah a răspuns:

Lumea ar fi mai frumoasa daca nu am mai crede in reclamele de genul asta. Băieți, nu va mai faceți griji având în vedere mărimea. Ideea e că nu există un standard și crede-mă că nicio fata cu ceva neuroni nu o să fie cu tine doar pentru că îi convine mărimea.

| Ioanaah a răspuns:

Băieții caută creme pentru mărirea penisului, iar fetele pentru mărirea sânilor. Nimic nu funcționează, indiferent de preț și ce promite. Totul tine de hormoni, gene.