| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am tot vazut pe net un gel Titan Gel pentru marirea penisului, nu ma intereseaza, doar ca sunt curios daca chiar e adevarat ca mareste penisul.Tot vedeam pe net recenzii pozitive si nici una negativa, chit ca nu erau de la romani si n-am incredere in ei. Daca a folosit cineva, sa-mi dea si mie o parere.Multumesc

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mareste nimic baiete, este doar un alt produs "miraculos" pentru barbatii disperati, care nu face nimic, doar le ia banii. Daca gelurile, cremele si prdusele de marire erau bune, nu crezi ca existau pe lumea asta, numai barbati multumiti si fericiti? Toti posesori a cate jumatate de metru de sula... asa cum va doriti cu totii.
Din pacate, nu exista produse sau geluri minune de parire a penisului.
Fii multumit cu ce ai, ca altul oricum nu-ti mai creste!
recenziile de pe internet sunt mincioase, ca orice reclama platita de producator.
Dar studiile spun clar, ca un asemenea organ nu se poate marii, nici daca tragi de el, ori freci, non stop.

| UnBaiatNumitAlex a răspuns (pentru Violleta2022):

Am specificat ca nu intreb pentru minelaughing.Eu am cu ce sa fac treaba, pot multumii orice femeie cu ea, nu mi trebuie mare ca sa ramana bleaga, sa nu treaca sangele prin ea si sa stau cu grija sa nu mi penetrez prea adanc partenera in unele pozitii si sa o deranjez.

| Violleta2022 a răspuns (pentru UnBaiatNumitAlex):

Tu chiar te astepti sa te cred, asa-i?
Hai ca m-ai facut sa rad!

| UnBaiatNumitAlex a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca arati bine si ai sub 30 de ani ti as putea arata...

| Violleta2022 a răspuns (pentru UnBaiatNumitAlex):

Merci, dar chiar nu ma intereseaza cuculete de baitei!
Daca te ingrijoreaza, fa bine si trage de el zilnic, cine stie, poate-l lungesti!

| Andreeush a răspuns:

O prostie de a scoate bani de la cei naivi.

| Sofer a răspuns:

Mi se pare o prostie. ceva marketing si pune lumea botul sa arunce bani degeaba.

| Plato a răspuns:

Singura, dar singura metoda este operatia.
Nu exista absolut nicio crema, niciun gel, nicio tehnica alternativa pentru asa ceva.

| Popescu_Elena_1976 a răspuns:

Şi eu m-am interesat. Am citit aici https://biovitamina.ro/titan-gel-crema-pentru-potenta-si-marire-de-penis/. Am auzit şi impresii bune şi rele, nu m-am lămurit exact. Dar poţi citu mai multe pe acest site de la cei care l-au flosit să vezi ce spun.