| Ramos a întrebat:

există ceva cu adevărat pentru marirea penisului sau sunt doar povesti?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU EXISTA absolut nici un fel de solutie miraculoasa cu ajutorul caruia sa se poata modifica o CARACTERISTICA GENETICA. Asa cum nu se pot modifica alte caracteristici ale organismului uman cum ar fi : culoarea parului, culoarea pielii, lungimea bratelor sau a picioarelor, inaltimeam, calvitia(chelirea), etc, etc, tot la fel NU se poate modifica lungimea sau forma ori aspectul penisului. Toate produsele ''minune'' de marire ''garantata a penisului'' care sunt oferite spre vanzare de excroci si sarlatani au un singur efect direct si cert... golirea intr-o oarecare masura a buzunarelor celor creduli. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Desigur că există! N-ai învățat la școală despre lupe și microscoape?!?

| Emilian65 a răspuns:

Sunt doar aiureli și păcăleli.

| OldSoul a răspuns:

Depinde, in general sunt povesti... sau lupa/ochelari/binoclu.
Cam astea sunt chestiile reale care fac penisul sa para mai mare.

| FaraNumePls a răspuns:

Numai prin operație!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există nici o metodă de mărire a penisului.

| Helenaisdrug a răspuns:

Depinde de gel, dacă comanzi unul de pe site-uri specializate in asa ceva, probabil nu va functiona. Dar eu personal am incercat de pe pornnhuuub ceva frumos si a mers de minune, penisul meu este mult mai ferm, si a crescut de la 7.5 cm in erectie la 7.7 si uneori chiar 7.8 thinking De asemenea exista metode de alungire a organului genital si acasa, spre exemplu poti sa incerci sa iti legi penisul de manerul de la geam si apoi sa te lasi sa atarni in exteriorul ferestrei cateva ore ( functioneaza doar daca stai la etajul 5+, asta din vina aerosolilor si a aerului mai rarefiat ). Sau poti incerca sa iti faci singur acasa o operatie de taiere a ligamentelor, cu o lingura si o periuta de dinti poti face minuniwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Helenaisdrug):

Mor aicibig grin