| roxystomp a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i demonstrez c-o plac! Fata e genu romantic... ce sa fac? Dau funda:X:X

2 răspunsuri:
| Celalalt a răspuns:

E foarte greu : te duci frumos o suni, sau ii zici pe mess. bam bam bam sa iese cu tine prin parc, te duci te intalnesti cu ea o pupi pe obraz si va plimbati... in timp ce va plimbati bagi un motiv sa o iei de mana, mai mergeti ce mai mergeti stati jos pe o banca ii zici ca o placi bam bam bam daca are o parere buna ii bagi limba in gura daca nu asta e ai luat teapa. Daca nu e teapa continuii : dupa mergand cu ea faci in asa fel incat sa ajungi pe la o florarie bam bam bam, ii iei un trandafir bam bam bam si tot asa fetele romantice vor sa aiba cat mai multe surprize si momente frumoase si asa ti-ai facut gagica sper ca te-am ajutat laughing

| iGo a răspuns:

Fi romantic laughing! baga-i limba in gura laughing