| ea_6589 a întrebat:

Acum cateva saptamani i-am zis unui baiat ca il plac insa am primit un raspuns negativ! Acum dupa ceva timp acel baiat imi da semne ca m-ar placea. Cum ar fi : imi da sms-uri cu : "vi azi la scoala?", ma baga in seama pe mess chiar daca e invizibil, ma intreaba titluri de filme, ma ajuta mereu incearca sa ma faca sa ma simt bine cand sunt suparata etc. Dar la scl nu prea mai vb asa mult!
Eu ce sainteleg de aici? Ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Probabil ca te place si el, insa fata in fata cu tine este prea timid, asa s-ar explica de ce te baga in seama mai mult doar pe mess sau prin sms.

2 răspunsuri:
| paupaulapaulina a răspuns:

Poate ca atunci cand va vedeti ii este rusine sa stea in preajma ta, incearca sa il abordezi pe mess sau ceva happy
Id-u meu de mess : paulaianos@yahoo.com
In caz ca ai nevoie de ajutorwinking

Pwp kiss

| ea_6589 explică:

Dau fundita aproppo!