| anonim_4396 a întrebat:

Este o intrebare mai jentanta dar asta e.
De obicei cand incep sa ma masturbez fac asta cateva ore incontinuu si is dependent de chestia asta si abuzez de ee, nu ma pot controla si imi vine la baie de obicei nu pot da drumul, pot face ceva?
PS:sunt baiat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil esti foarte micut si inca nu ti-a venit sperma
Eu spun sa nu te mai masturbezi, pentru ca nu ai ce sa scoti, iar daca te incapatanezi, o sa iasa sange si atunci chiar este de rau.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să iei o pauză de la a te masturba.
Caută o activitate cu care să îți ocupi timpul.

| DanyDav a răspuns:

Incearca sa te gandesti mai putin la sex si cred ca nu esti suficient de obosit, daca ai merge la sala ai mai uita de sex.