| anonim_4396 a întrebat:

Este vreun oarecare timp pentru primul contact sexual sau?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, dupa 18 ani, cand organele tale sexuale sunt complet dezvoltate, cand esti matura atat fizic cat si psihic, cand poti lua decizi singura, fara ajutorul parintilor (pentru ca sub 18 ani esti sub tutela parinteasca), cand pooti sa-ti afci un viitor si daca ramai insarcinata, poti sa iei decizii de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este, se numeste seara.

| Hakuouki a răspuns:

Loc da, timp, nu.

| Blamely a răspuns:

Nu, că nu stă nimeni să se cronometreze.

| TeckTonik997 a răspuns:

Martia dupa ora 5 de preferinta

| IthinkIly a răspuns:

Nu, Primul contact sexual trebuie să-l ai cu persoana potrivită, poți să faci sex și la 30 de ani, nu e nici o problemă, doar că...copii îi faci mai vreau după 40 pentru că nu mai ai menstruație.
Deci, nu, nu este nici un timp big grin
Fundă?

| TurboBoost a răspuns:

Nu cred. Fiecare tine atat cat il tine, ca sa zic asa.

| Cipa34 a răspuns:

Nu.