| ForeverWarrior a întrebat:

Salut Tpu.Eu eram foarte timid mai demult, mai ales cu fetele, dar cu timpul am mai vorbit cu oameni necunoscuti pana am mai scapat de acea timiditate.Acum 2 saptamani am vazut o fata la un mini-job din asta de prin mall si mi-a placut de ea,dar atunci am plecat si am revenit acum o saptamana si am vorbit cu ea,mai isi facea treaba, mai vorbeam cu ea si i-am intins mana si i-am spus cum ma cheama, mi-a spus si ea dar pe un ton rastit si nu am dat mana cum amr fi normal.Mi-a spus pe un ton rastit un pic cum o cheama si mi-a spus ca sunt in timpul programului.Eu stiu ca poate nu-i cel mai ok sa abordez o fata la un job dar am fost politicos, si ea m-a lasat cu mana intinsa si eu zic ca asa ceva nu se face, dar e clar ca nu era interesate de mine.Problema e ca e prima data cand am abordat o fata asa si parca dupa esecul asta mi-am pierdut un pic increderea si de o saptamana si ceva, de atunci nu am mai incercat desi as vrea.In fine eu vreau iar sa cunosc alte fete poate gasesc una care sa ma placa si ea. Dati-mi ce sfaturi credeti voi, sa merg mai departe.Mersi mult!

5 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Nui nimic, doar ca ai incercat sa abordezi o tampita.Se mai intampla.Nu ai de ce sa iti pierzi increderea in tine mai ales cand nu ti-a iesit cu o proasta.Mai ziceam si eu daca era ceva de capu ei da nici atunci.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca sa o astepti cu o floare la sfarsitul programului, pana atunci nu renunta.Chiar o,, ratare,, va fi un castig pentru tine, in capatarea experientei.In timpul programului, poate existand si camere, nu are voie sa faca anumite lucruri.

Răspuns utilizator avertizat
| pinkycarmen a răspuns:

Du-te si tu pe la un bordel, ceva. Acolo sigur nu te va lasa nimeni cu ceva in aer.

| Viziteu_Alexandru_1998 a răspuns:

Frate daca ea nu era interesata de tine asta nu inseamna ca nici altele nu vor fi sau nu sunt...mai incearca si cu altele... asa sunt unele fete! Bafta