| andreiandrei12345 a întrebat:

happy. Eu is intr-a 9a, si anul asta o venit o tipa in clasa mea. Am vorbit cu ea pe facebook o vreme, si am zis sa-mi incerc norocul laughing. I-am propus sa mergem la un film, si a acceptat. am dus-o la film (eu am platit laughing ), si mi-a zis ca s-a simtit bine. Dupa am invitat-o la o plimbare doar ca intre timp, am observat ca ea vorbeste cu destul de multi tipi, si am fost odata cu clasa la patinoar, si in ziua aia s-a tinut de mana cu cativa tipi, si de atunci am zis ca e o cauza pierduta. Nu am mai bagat-o in seama, dar ea tot ma contacta pe facebook, si faceam tot posibilul ca conversatia sa se incheie cat mai repede.Si de ceva timp nu mai vorbim, dar totusi observ ca la scoala se uita destul de des la mine. Intrebarile mele sunt: M-a placut vreodata, sau doar ma lua de fraier, (sau eram in friendzone)? Mai are vreun rost sa incerc sa fiu cu ea? ( mentionez ca eu inca am o oarecare simpatie pentru ea)

3 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Faptul că vorbește cu mai mulți băieți nu înseamnă că e ceva între ei și, la patinoar de regulă, ca să nu cazi sau pentru echilibru, te mai ții de mână cu unu, altu. Dacă nu s-au sărutat sau chestii de genu nu-ți fă griji.
Dacă te privește atât de des înseamnă că te place și, dacă simți ceva pentru ea zic să vorbești cu ea și să discuți despre asta. O poți întreba dacă vrea să-ți fie mai mult decât o prietenă deoarece tu vrei ceva mai mult. Dacă nu discuți cu ea nu o să rezolvi nimic.
Baftă! :*

| Skilline2012 a răspuns:

Hehe, stiu prin ce treci. Ea e fata populara care cunoaste multi baieti dar tu nu esti asa popular, si te fac sa crezi ca n-ai sanse, nu?
Abordeaz-o mai departe, sunt convins ca o sa moara dupa tine laughing
Daca esti diferit, desigur.

| Honeyyy a răspuns:

"(eu am platit laughing" - ha ha, ce amuzant... ce vroiai sa va plateasca angajatii cinematografului? straight face

Cauza pierduta ca doar s-a tinut de mana la patinoar? Copilule...