| GeorgeCip a întrebat:

Eu si cu iubita mea ne-am certat astazi cand eram afara deoarece m-am injurat cu un taximetrist. Ne-am impacat cu putin timp in urma, dar parca simt ca inca am un gol in mine si ea parca nu mai vorbeste cu mine la fel cum vorbea inainte. As vrea sa fac ceva frumos pentru ea, ceva care sa o faca sa zambeasca, dar ea nu prea vrea flori sau ciocolata. Imi puteti da niste idei?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Incearca cu o masa la o terasa.

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Taximetristul este persoana cu care ea te insala, grija mare o fata normala la cap nu reactioneaza in felul asta daca persoana care a fost inselata ii era indiferenta. ochii in patru frate

| Valentinaldoilea a răspuns:

Daca a descoperit ca esti (contrar asteptarilor ei) vulgar si violent, nici un gest din lume nu o va mai impaca.