| anonimx2x a întrebat:

Salut TPU, eu sunt mai tinerel, de ceva timp dintr-o gluma s-a prins o relație de prietenie "prieteni cu beneficii" cu o femeie maritata, soțul fiind mai mult plecat ea având 37 de ani, la început o fost ok, ne vedem doar seara un scopuri sexuale, de ceva vreme încep sa simt remușcări, voi cum ați proceda?
Rog seriozitate

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă șimți remușcări, lasă-te, de ea sau de ele.

| Sofer a răspuns:

Dar te simți bine atunci când o faci cu ea? Nu? Atunci nu trebuie sa fie nicio remușcare.

| Beleaua69 a răspuns:

Pleaca si tu de langa ea sa arati dominanta.

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta-ti o fata singura, de varsta ta, fara sa-ti complici viata si sa pierzi timpul cu una maritata si mult mai in varsta ca tine.
Regretele apar mai tarziu in viata si cine stie, poati chiar sa fii tarat prin tribunale, ca nu ai ideea pana la urma daca femeia aia nu te acuza de viol sau santaj, ca sa iasa basma curata in fata barbatului ei.

| 19flo79 a răspuns:

E clar ca nu poti trai asa toata viata...
Fac pariu ca esti la comanda ei oricand vrea ea
Este normal sa ai remuscari la un moment dat si atunci te gandesti sa opresti relatia!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea te vrea tu, de ce i refuza-o. Continua, daca este acordul ei. Dar, atentie protejaza-te ca nu cumva sa devii platitor de pensie alimentara.

Răspuns utilizator avertizat
| Hammurabi a răspuns:

Să simți remușcări că ce?
Că e mai mare ca tine, că e măritată, că ești părtaș la înșelarea soțului, că îți irosești timpul cu ea, că te-ar putea șantaja, sau ce?
Ce te neliniștește?
Nu faci ceva rar sau nemaiîntâlnit. laughing

| anonimx2x explică (pentru Violleta2022):

Ideea este ca eu am relație cu fata de vârstă mea :/