| Animim23v a întrebat:

Salut TPU, rog persoanele mature si trecute prin experieten sa imi raspunda. Mersi.
Povestea mea e asa, eu am 26 de ani si am o relatie sexuala sa zic asa cu o femeie de 35 de ani, avand si copii, sotul ei fiind un betiv si mai mult plecat. Ce parere aveti? Sa mai continui sau? Sa pun capat... deja am mustrari de constiinta daca cineva mia-r face mie asa ceva si ca e maritata.

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit daca nu ai continua. Unul din prietenii nostri de famile care se intelege prist cu nevsta pentru ca isicka marturisit ca singeurul lor copil e de fapt co ceput cu altcineva ne-a spus ca si el in tinerete a avut o escapada cu o femeie maritata. Cere-ti iertare lui Dumnezeu pentru ce a fost ca sa nu culegi ce ai semanat.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai pierde timpul inutil cu o reklatie fara viitor!
cauta-ti o fata de varsta ta si fa-ti un viitor!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părerea că viața trebuie trăită. Să te gândești la viitorul tău.

| Emilian65 a răspuns:

Sfatul meu este sa lasi femeia sa aiba grija de sot si copii. Tu, gaseste o fata de varsta ta si poate reusesti sa te casatoresti, sa-ti intemeiezi o familie frumoasa in care vor aparea si propri tai copii.

| Eireann a răspuns:

Tu nu ai de ce sa ai remuscari - tu esti liber si disponinil, nu tu i-ai jurat iubire si credinta sotului deci tu nu ii datorezi nimic barbatului ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una de 35 de ani nu are ce face în pat cu un copil de 26 de ani.

| VMarceline a răspuns:

D astea nu se fac. Sper sa va prindă bărbat su sa va aplice cateva.