| mady13 a întrebat:

TPU am o intrebare daca la primul contact sexual nu iti curge sange, la ginecolog o sa se vada ca nu mai esti virgina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Prin consultatie ginecologul isi da seama daca esti sau nu virgina[indiferent ca ti a curs sau nu sange]

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un ginecolog va sti intotdeauna daca ai intretinut relatii sexuale sau nu

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU contează dacă îţi curge ( sau nu ) sânge la deflorare - ginecologul vede dacă himenul este rupt ( deci, vede dacă ai întreţinut relaţii sexuale )!

Toate cele bune.

| Alicezzz a răspuns:

Orice medic ginecolog poate vedea daca mai esti sau nu virgina, deci da el vede ca nu mai esti virgina si nu este obligatoriu ca la primul contact sexual sa sangerezi, dar normal asta tine de confidentialitatea ta si a medicului, desi nu toti medici tin cont de treaba asta mai ales daca esti minora si mergi la consult cu unul dintre parinti!

| Peaches a răspuns:

Draga mea, ginecologul nu poate fi pacalit! Si nu are nicio legatura cu sangele...in definitiv acesta il speli oricum, nu-i asa?

Sper ca asta te ajuta. Have fun!winking

~Roxetta

| manuel72 a răspuns:

Doar sa mergi la un ginecolog orb ca sa nu vada.rolling on the floor

| piisycutzza a răspuns:

Da. o sa vada