| DJSpook1 a întrebat:

i-am spus unei fete ca o plac, iar ea a spus ca ma place ca un prieten nu ca altceva dar nu se stie ce ne rezerva viitorul. Ce inseamna acest raspuns? Ea a spus ca acum are incredere doar in familie si intr-o prietena si a incepu sa aiba incredere si in mine? Deci ce credeti, ma place sau nu, eu o plac foarte mult, vorbim mereu, despre animale, ce a mai facut unul altul, ne plac la amandoi animalele, mai facem poze si ni le aratam pe chat. Ce ziceti?

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Parca am mai vazut intrebarea asta acum cateva zile. Si stiu ca ti-am zis sa o cuceresti aratandu-i ce fel de om esti si sa ii castigi increderea. Fata te place, dar demonsteaza0i ca esti om de incredere si se poate baza pe tine.

| RAY a răspuns:

Ca te vede ca un frate nu o atragi fizic iar ea a fost sincera cu tine, ca tu visezi ca vei deveni iubi ei nu e vina ei si a ta, unde atractie nu e nimic nu e simplu, cauta o fata care sa te placa nu visa la povesti