| anonim_4396 a întrebat:

i-am spus unei fete ca o plac, iar ea a spus ca ma place ca un prieten nu ca altceva dar nu se stie ce ne rezerva viitorul. Ce inseamna acest raspuns? Ea a spus ca acum are incredere doar in familie si intr-o prietena si a incepu sa aiba incredere si in mine? Deci ce credeti, ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Te place dar trebuie sa o cuceresti si sa ii demonstrezi ca esti baiat de incredere. Fetelor le plac baietii in care sa aiba in credere si sa se poata baza pe ei.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a transmis ca orice se poate intampla intre voi, chiar si o posibila relatie insa nu acum ci candva......in viitor. Daca nu ar simti fata de tine anumite sentimente de atractie, poti fi sigur ca iti spunea in acest moment si in mod direct sa-ti vezi de treaba ta si sa-ti cauti o alta fata. Probabil ca te place si ar fi indicat sa nu ratezi ocazia. Succes!

| neutrino a răspuns:

Azi nu, dar maine poate ca ai noroc!

| seth2016 a răspuns:

>> Deci ce credeti, ma place sau nu?

Zici ca ti-a zis clar ca te place ca prieten. Deci nu ca iubit.

>> Ce inseamna acest raspuns?

Inseamna ca nu vrea sa aveti prea curand o relatie mai intima.