| SadGirl_5647 a întrebat:

Iarasi am o intrebarehappy. Stiti faza ca m-am desp d pr meu. Si a spus ca nu mai vrea sa auda de mine, ca nu vrea sa ma vada si nu stiu ce. Aseara m-a sunat si am vorbit vreo ora. Nu chiar am vb, doar daca mai puneam eu intrebari. Si i-am spus ca daca nu vrea sa vorbesca cu mine sa imi inchida, si a spus ca nu imi inchide, sa ii inchid eu, normal ca nu i-am inchis. S-a inchis singur telefonul dupa o ora. Apoi m-a sunat sa imi spuna noapte buna. Dar mi-a spus ca o sa imi stearga numarul de telefonsad. astazi m-am intalnit cu un prieten de al lui si i-am spus ca niste colegi de ai fostului meu iubit se iau demine pe strada si nu ma lasa in pace. Acel baiat i-a spus fostului meu prieten asta. Si cand a auzit m-a sunat s m-a intrebat cand s-au luat aia de mine. Deci nu mi-a sters numarul de telefon si i-a si pasat ca s-au luat aia de mine. Credeti ca ink ma place?

P. S: Inainte sa ne certam ma iubea foarte mult, chiar mai mult decat il iubesc eu ca imi ierta orice.

DAU FUNDA SI VOT.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

El inca te iubeste si e prea orgolios sa iti spuna.Pe de alta parte,vrea sa te uite, vrea sa te scoata din viata lui, dar nu prea reuseste.Altfel nici nu te suna,nici nu l-ar fi interesat daca se ia cineva de tine. Poate ca el te incearca sa vada daca il mai iubesti sau nu. Oricum, nu va vad despartindu-va prea curand.Voi va iubiti inca, asta e clar!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Te place dar e genul golan si n-o sa-l ai niciodata doar pentru tine.
Cauta un baiat cuminte, in stare sa-ti dea relatia de care ai nevoie.

| MirunaB a răspuns:

Daa...te iubestehappy Doar ca e orgoliu inainte[asa e la baieti] o sa ii treaca...si veti fi ca la inceputhappy

| Moasea a răspuns:

Si normal ca te place, din moment ce te-a sunat si s-a interesat de tine, inseamna ca inca simte ceva pentru tine. Doar ca stii si tu, orgoliul e in duet cu gragostea. Si chiar poate ti-a sters numarul, insa il tine minte, nu il poate uita asa cum nu te poate uita nici pe tine. Si in plus, nu poate sa-ti treaca iubirea fata de cineva, asa, dintr-o data. Si asa ca curaj, eu cred ca relatia voastra se va reintoarce la normal, sunt sigura ca inca te iubeste. Si nu uita un sfat: "Asculta-ti inima, ea stie cum e mai bine!"
Sper ca ti-am fost de folos. :X :*:* o zi buna! (hug)