| BoOoMbOnik a întrebat:

Aseara am visat ca eram impreuna cu un coleg de clasa, iar prietena lui adevarata cu care este in realitate acum era geloasa pe mine cica vroia sa ma bata dar el imi lua apararea. Apoi in acelasi vis am visat ca am fost la fratele fostului meu prieten cu care nu am mai tinut legatura de vreo 3 ani dar inca il iubesc. Fratele acesta al lui la care am visat ca am fost si am batut la usa ma place dar nu prea mi-a zis am aflat din alte surse. Cand a vazut ca sunt eu la usa a vrut sa inchida iar eu i-am spus stai nu vreau sa vorbim despre tine sau mine vreau sa intreb de iuli si da-mi numarul lui de telefon te rog sa vorbesc cu el ( iuli fiind fostul prieten, respectiv fratele lui ) dupa asta mi-a dat numarul si in continuare am visat ca dupa ce mi-a dat nr m-a luat in brate si ne-am sarutat foarte pasional pot spune ca dupa acest vis am ramas asa ingandurata. Ce credeti ca semnifica acest vis sau ce credeti ca se intampla in minta mea ( suna cam aiurea asta )? Funda si vot! Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Scriitoarea a răspuns:

Visele sunt de obicei lucruri care nu se intampla sau noi am vrea sa se intample. Si eu am avut vise mai ciudate cu baieti, mai ales cu cel la care tineam foarte mult, dar niciodata nu s-a intamplat ce am visat. Asa ca, dupa parerea mea, visul tau a fost doar o dorinta pe care nu ai putut sa o realizezi niciodata, chiar daca ti-ai dorit foarte mult. Sper ca inteles. fundita?

1 răspuns:
| Amy a răspuns:

Buna! Se pare ca sentimentele tale sunt impartite in doua: Intre Iuli si fratele lui, daca inteleg eu bine visul.Ar trebui sa stai putin pe ganduri si sa iti analizezi feeling-urile pentru a ajunge la un rezulatat final. unde atarna balanta mai mult? bafta!