| AndreYutZu001 a întrebat:

Ieri am facut sex cu iubita mea.Dar s-a rupt prezervativul informatii va rog iubita mea poate ramane gravita? FUNDA! Urgent

Răspuns Câştigător
| dramazaptoorg a răspuns:

Da poate ramane gravida daca ai ejaculat in vaginul ei.Du-te la farmacie si cumpara pilula de a doua zi, e cam scumpa da ce sa faci se mai intampla, incearca sa nu lasi lucrurile asa ca poate ramane insarcinata,, funda,,? bft

5 răspunsuri:
| Cristian969 a răspuns:

De multe ori am obervat intrebari cu ruptul prezervativului.O godd,sau ati avut parte de cea mai inflacarata partida de sex care se poate de inchipuit,sau cumparati prezervative de proasta calitate şi ieftine,Fiti o leaca mai serioşi, asta nu e joaca de copii.Da, poate sa ramie, daca ai terminat in ea.Dra mai bine e sa o intrebi şi pe ea, poate a luat ea niste remedii, interogativa.Acum da-mi funda şi cumparati prezervative mai sigure!

| Empathizer a răspuns:

Dramazaptoorg ti-a raspuns corect, pilula de a 2-a zi e solutia, da-i funda. Si data viitoare pune corect prezervativul. Se rupe pentru ca nu lasi niciun pic de spatiu pentru sperma ejaculata. Cand il pui, trebuie sa tii cu degetele o mica portiune din varful lui, care sa ramana libera la capatul penisului, astfel incat la varf sa nu fie mulat ca o manusa bine trasa, ci sa formeze un mic rezervor, in care sa poata incapea sperma. Citeste cu atentie instructiunile de folosire, au si poze instructive.

| LostInBubble a răspuns:

Da.

| whitesensation a răspuns:

Stai **** linistit daca nu ti-ai dat drumu in ea. Nu mai da bani pe pilula de a 2`a zi. Folositi lubrifiant si nu mai ai treaba cu ruptu prezervativelor. funda **** big grin