| nicolll a întrebat:

Este posibil sa fiu insarcinata daca am atins cu mana penisu si mi-a ramas putin lichid preejaculator pe mana, m-am sters(fara sa ma spal pe maini) si apoi am pus prezervativul, e posibil sa fi ramas spermatozoizi pe prezervativ chiar daca se uscase deja? pentru ca am inteles ca lichidul preejaculator contine spermatozoizi

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil, dar e foarte improbabil. Riscul este minim, dar ar trebui sa incepeti sa folositi corect prezervativul. Una din regulile minime e spalatul pe maini inainte de a rula prezervativul.

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabilitatea e mica, insa totusi exista un risc. Incearca sa fii mai atenta data viitoare. Stiu ca in astfel de momente ne ia valul dar trebuie sa fim prevazatori. Mai asteapta pana poti sa faci testul de sarcina. Dupa vei afla care e rezultatul. Sper sa fie totul bine.

| Barajag a răspuns:

De ce nu l-ai lasat pe Domnul sa-si puna prezervativul? si astfel nu-ti puneai tot felul de intrebari ca acesteahappy

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Este o posibilitate foarte mica!

Ca sa fi totusi sigura, asteapta doua saptamani si cumpara-ti un test de sarcina. Data viitoare.fi mai atentahappycaci niciodata nu se stie.

Succes!

Janina
| Janina a răspuns:

Mai, dat voi cand faceti lucruri din astea nu ganditi inainte?

NU, nu ai ramas straight face e o probabilitate foarte mica

| julieta a răspuns:

Nu prea cred.asteapta 1-2 saptm si fa un test de sarcina ca sa fi cat mai sigura de rezultat. data viitoare fi mai atenta

| LoveForShania a răspuns:

Hai ca sunteti chiar... lol

| roxy_5007 a răspuns:

Eu cred ca sunt sanse de un 20%

| andreimicutu a răspuns:

Nu prea cred exista o posibilitate foarte mica dar mai asteapta o saptamana si apoi vezi daca s-a intamplat ceva.Niciodata nu poti fi sigur.

| alexutzu00791 a răspuns:

Aia mor daca nu sunt in mediu vaginal ca sa zic asalaughing... Tare intrebarea, de la 13 ani pui mana pe putzedevil

| wonderbra a răspuns:

Lorry 1995.Nu e dracu' asa de negru INCA. laughing

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Nu este posipil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita ca nu e dracul chiar asa de negru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti tu chiar asa ghinionista. da straight face oricum mai asteapta un pic, si ca sa scapi de orice grjia fa-ti un test de sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu, ieri ai făcut? Păi era vineri 13! Să vezi ce copil cu 5 mâini și 3 picioare îți iasă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Si inainte sa mai ai contacte cu prietenul, documeteaza-te si tu putin! Ca altfel, ai sanse foarte mari sa o faci lata! Ia pastile si nu risca aiurea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asa ceva nu se poate crede-ma nu fi copila stai linistita ca nuuuuuuuuuu