| STEFANXxX a întrebat:

Ieri i-am spus unei fete ca imi place de ea, dar ea mi-a spus ca nu vrea sa se intilneasca cu nimeni.Se va intilni totusi cu cineva? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Mai odata si odata se va intalni si ea cu cinevaprobabil nu vrea in momentul de fata pentru ca nu i se pare varsta potrivita si probabil are anumite principii. Mai asteapta si tu daca incerci sa o cuceresti facand-o sa se simta cu adevarat speciala cu siguranta se va intalni cu tine.Incearca sa o surprinzi de fiecare data si sa ii fii alaturi atunci cand are nevoie de tine. Daca o sa te porti frumos cu ea cine stie de unde sare iepurelesmug

2 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Poate nu te place... nu simte la fel pentru tine

| idomiralin a răspuns:

De cele mai multe ori, nu e bine sa-i spui unei fete ca iti place de ea, trebuie pur si simplu sa te apropii de ea, sa creezi comfort, atractie. Daca tu ii spui unei fete prea repede ca iti place de ea, tu omori nesiguranta ei, care duce la atractie. Trebuie sa actionezi, astfel incat ea sa nu isi dea seama, ca iti place de ea si sa ajunga sa isi doreasca chestia asta. Greseala a fost, ca tu nu ai atras-o destul, nu ai folosit tehnici, pentru a o seduce. Trebuie sa flirtezi cu ea, scopul tau trebuie sa fie, sa o faci pe ea sa rada, sa se simta bine, nu sa te gandesti la rezultat sau la ce tehnici folosesti. Eu chiar am scris un articol referitor la asta http://seduceandattract.blogspot.com/......tion.html, care te poate ajuta sa o atragi si sa o faci sa se intalneasca cu tine.