| STEFANXxX a întrebat:

I-am spus unei fete ca imi place de ea(bine inteles ca nu deodata). Ea a spus ca nu vrea sa se intineasca cu nimeni, dar cum s-o fac sa se intilneasca cu mine? Imi dati niste sfaturi?

3 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Depinde, poate e. sti tu, alta religie. si atunci nu cred ca vei reusi sa o faci sa isi schimbe parerea
sau poate doar vrea sa se lase greu, daca e asa atunci merita sa te lupti pentru fata. e una dintre putinele care merita
sau. poate nu stia cum sa te refuze si ti-a trintit asta. prima care i-a trecut prin cap. si asta inseamna ca nu prea merita sa iti bati capul cu "tipa" asta straight face
acum tu o cunosti mai bine si sti ce e de facut. bft happy

| DizzyXD a răspuns:

Castiga-i incrderea, incerca sa vb mult cu ea ca sa te cunoasca mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.Fii atent. Daca e genul de fata mai inabordabila ti-a zis asa din 2 motive:
1.Chiar te place, dar vrea sa faca pe dura.Sa para mai orgolioasa si sa fie sigura ca tu chiar o placi. Daca e asa, tu trebuie sa insisti mai mult si sa-i demonstrezi ca intr-adevar o meriti si tii la ea.
2.Chiar nu te place si nu are rost sa mai insisti.
Iti poti da seama ca te place, daca nu te refuza direct adica daca NU iti spune ca nu vrea deocamdata cu nimeni sau ca mai bine prieteni.Dar daca iti spune nu ca tu te dai la altele sau esti nu stiu cum inseamna ca te place si vrea sa te schimbi putinblushing