| malishka93 a întrebat:

Eram certata cu prietenul meu din cauza ca a crezut ca m-am sarutat cu un alt baiat i-am explicat ca nu a fost asa si nu a crezut...in seara ceea el a stat intr-un bar cu 2 fete si inca un baiat din cite mia povestit numa statea nimic altceva.era beat putin! a doua zi un prieten de-a lui i-a facut cunostinta cu 2 fete si sau primblat toti 4! in seara ceea una din ele ii scrie ca vrei sa iti fac cunostina cu o prietena de-a mea si el spune da asa vrea si ca sar intilni cu dinsa! eu am citit toate aestea si el nu stia! apoi am intrebat-o pe fata ceea si ia o spus ca sau vast de mai multe ori si ca el ia spsu ca nu are prietena. dar iubitul imi psuen ca i-a spus ei ca ne-am certat da nu ca nare prietene si a mia s'psu ca asa o spsu intentionat ca vrea sa se intilneasca cu dinsa ca eu sa vad...acum pe cine sa cred. ce sa fac? sa il cred pe prieten sau pe ele 2? ele mo asigurat ca sa vast de mai multe ori. ce sa fac? oare ele spun asta intentionat si vor sa ne desparta?

9 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Da. exista posiblitatea ca ele sa zica asa doar ca sa va faca voua rau, sa va desparta. dar exista si posibilitatea ca ele sa spuna adevarul. nu prea ai ce sa faci
ai putea sa lasi totul asa si sa urmaresti in continuare cf prietenul tau etc.
poate prietenul tau sa si dat la ele. nu ai de unde sa stii. insa eu asa te sfatuiesc
sa urmaresti in continuare atitudinea prietenului tau, cf el cu cine umbla etc.

| consiliera a răspuns:

Nu fa nimic.Vezi daca vrea prietenul tau sa vorbeasca cu tine.Il saluti, dar sa nu fii prea insistenta sau disperata.Il intrebi daca mai poate sa fiti impreuna.Sa stii si tu ce sa faci.Adevarul nu-l poate sti decat el.

| Lummy a răspuns:

Daca ai incredere in partener il crezi pe el, daca nu...

| catalinas_6487 a răspuns:

Este cu dus si intors situatia in care te afli! trebuie sa lucrezi cu inima si sa alegi ce crezi ca e mai bine si sa ii demonstrezi ca ii esti fidela! Dar daca el a inventtat faptul ca te-ai sarutat cu altul probabil vroia sa scape de tine!
----------------------------------------------------
Succes!

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Fato du-te la scoala ca habar nu ai sa scrii corect ce e asta rusa? inavata sa scrii romaneste ca de aia se vede cu alta ca esti proasta de bubui

| deluXxe a răspuns:

Ia spune-le lor... sa te sune sau ceva. cand prietenu tau. e impreuna acu aia. si poate-i prinzi intr-o iposdaza naspa. si atunci vezi pe cine sa creziwinking Bafta!

| opium a răspuns:

¨seara ceea¨? ¨vast¨? ¨intilneasca¨? Pai mai fata, daca vrei sa te ia cineva de pe aici in serios si sa iti raspunda, macar spune coerent povestea, ca nu e nimeni dator sa se piarda in scrisul asta de mana a2a.Daca nu esti in stare lasa-te de baieti si la scoala cu tine! Huooooo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huoooooooooooo! Mars la scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai inveti sa scrii corect, apoi inveti sa iei o gura de aer:un inceput foarte folositor.